KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16694457
nr 1669 4457
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Blandteknik, Ej signerad, Motiv från Frankrike, 26x19 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
600 kr
måndag 16 december 2024
kl 18:55:50